Firmamız, Poyraz Teknik adı altında yaklaşık 45 yıldır otomotiv sektöründe, onarım bakım ve restorasyon hizmetleri vermektedir. Geçmişte asıl uzmanlığı oto kaporta onarımı olan firmamız oldukça uzun zaman kaporta onarım hizmetleri vermiştir. Geçen bu süre içerisinde sürekli çıtayı yükselterek başarılması daha zor işlerle ilgilenmeye, sürekli daha zor hedeflerle çalışmaya devam etmiştir.

Profesyonel kaporta onarım hizmetleri verdiği zaman içerisinde gelen ısrarlı talepler sonrasında firmamız, Off Road araçları restorasyonları hizmetleri vermeye başlamıştır. Uzun bir dönem 500 adet üzerinde farklı Off Road araçları restorasyon, modifiye hizmetleri vermiştir.

Farklı Off Road restorasyon hizmetlerini, yokluklar, imkansızlıklarla, yeni jantlar ürettirerek, kendi bünyesinde farklı dodikler imal ederek oldukça zor şartlar altında maksimum müşteri memnuniyeti eşliğinde sunmuştur. Bu süreç içerisinde oldukça farklı tecrübeler edinerek, gelişen teknolojileri de kullanarak hizmetlerine 2023 yılına kadar devam etmiştir.

2023 yılı sonrasında firmamız tecrübelerini, uluslararası danışmanlık, araç ihracatı ve yedek parça temini sektörüne yöneltmiştir. Geçmişte kendi kullandığı, kaliteli olmasına özen gösterdiği başta Off Road yedek parçaları olmak üzere, Facelift dönüşüm kitleri gibi ürünlerin satışına yönelmiştir.

Geçen süre içerinde farklı yerlerden temin edilen ürünlerin, yeterli tecrübeye sahip olmayan kişilerce yapılan uygulamaların şikayetleri ile oldukça fazla ilgilenmiş, zaman harcamıştır.

Firmamız tarafından sağlanan ürünlerde gerek araç sahiplerine, gerekse montaj yapacak firmalara tecrübe birikimi eşliğinde teknik destek hizmetleri verilmeye başlanmıştır.

Hatalı satın alma, bilinçsiz yönlendirmeler sonrasında yüksek maliyetli ekipmanların araç sahiplerini üzdüğünü, doğru ve sağlıklı ürünlerin tekrar montajlarının maddi ve manevi ne derece üzücü olduğunu ne yazık ki defalarca yaşadık, hala da yaşamaktayız.

Kulaktan dolma bilgilerle, iyi olmayıp aslında iyi olduğu ikna edilen ürünlerle, birebir aynısı olup çok daha fazla bedele satın alınan ürünlerle karşılaşmamanız için zevkli bir işi ızdıraba çevirmemek için hizmet vermekteyiz.

Aracınıza uyumlu olup olmadığına emin olmadığınız parçalar, hedefiniz ve kullanım şartlarınıza göre çözümler için iletişim bölümü üzerindeki form bölümünü kullanabilirsiniz.